شما اینجا هستید:

فعالیت حرفه‌ای اعضای گروه حقوقی طرح نو از سال ۱۳۸۱ تحت برند دفتر حقوقی راهنما در نشانی خیابان آزادی، خیابان شادمان، پلاک ۱۹، طبقه ۱ آغاز گردید. پس از مدتی از فعالیت، در راستای گسترش فعالیت و تبدیل آن به مجموعه حقوقی، اقدام به ثبت برند گوهر تابان عدل نمود که در نهایت با گسترش تعداد اعضای گروه و با در اختیار داشتن خرد جمعی کادری گسترده از وکلای پایه یک و قضات بازنشسته و اساتید دانشگاهی، نام مجموعه به «گروه حقوقی طرح نو» تغییر یافت.

علامت برند حقوقی طرح نو در مالکیت صنعتی به ثبت رسیده است و استفاده انحصاری از آن متعلق به «گروه حقوقی طرح نو» با مدیریت سید رضا پورطراح می‌باشد.

اعضای گروه حقوقی شامل قضات بازنشسته، کارشناسان ارشد رشته حقوق در زمینه‌های مختلف، به ویژه حقوق تجارت بین‌الملل، حقوق خصوصی و حقوق جزا می‌باشند. تمامی اعضا دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می‌باشند و علاوه بر این کارآموزان وکالت نیز برای کسب تجربه بیشتر، با وکلای باتجربه‌ی این مجموعه همکاری می‎‌نمایند.

هدف و اعتبار طرح نو به ارائه خدمات حقوقی صادقانه، واقع بینانه و بر مبنای قانون می‌باشد و از دادن هرگونه وعده‌های واهی اجتناب می‌کند.

خدمات طرح نو به طور خلاصه در زمینه‎‌های امور ملکی، امور بانکی، امور تجاری، مطالبات، امور خانوادگی و سایر زمنیه‌های حقوقی اعم از شهرداری، مالیاتی و … در قالب تنظیم دادخواست، لایحه و قراردادها به صورت سفارشی، مشاوره حقوقی (تلفنی، حضوری و آنلاین) قبول وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی و … می‌باشند.

همچنین لازم به ذکر است که تعداد زیادی از قراردادهای آماده، به صورت تنظیم شده، در فروشگاه اینترنتی طرح نو قرار دارد که متقاضیان می‌توانند نسبت به تهیه‌ی آن اقدام کنند.

متاسفانه برخی از همکاران در راستای رقابت ناسالم اقدام به ارائه‌ی توصیفات غلط، واهی و بزرگنمایی خدمات خود می‌نمایند و یا موکلین را به داشتن رابطه‌های خاص با مقامات دادگستری، فریب می‌دهند؛ در حالی که در وکالت هر گونه ارتباط فرا قانونی و یا تضمین نتیجه تخلف بوده و هر فرد یا گروه حقوقی که اقدام به تضمین نتیجه یا وعده مبنی بر حصول نتیجه نماید، قابل تعقیب انتظامی می‌باشد.

هدف ما در طرح نو این است که بتوانیم با صداقت و دانش و تخصص خود، راهکارهای مناسبی را در جهت حل مشکلات شما ارائه کنیم.

 بدیهیست که نمی‌توان هیچگونه تضمین یا قطعیتی در حصول نتیجه مطلوب پیش‌بینی نمود ولیکن در مواردی که امکان اخذ نتیجه، بسیار مشکل (یا در حد غیر ممکن) باشد، شرایط موجود به موکل اعلام می‌گردد تا به صورت آگاهانه و در صورت صلاحدید اقدام به انعقاد قرارداد نماید.

برخی از مشتریان طرح نو

اعضای کلیدی طرح نو

سید رضا پورطراح

سمت: مدیرعامل
وکیل پایه یک دادگستری
کارشناس ارشد حقوق خصوصی
کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل

سید هادی پورطراح

متخصص در امور تنظیم و تفسیر قراردادهای نفتی
کارشناس ارشد حقوق خصوصی
کارشناس ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر

یعقوب شعاری

وکیل پایه یک دادگستری
کارشناس حقوق بیش از ۳۵ سال سابقه قضاوت
دارای سابقه قضاوت دردادگاه‌های بدوی و تجدیدنظر

سیده زینب موسوی

وکیل پایه یک دادگستری
کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل

رضوان رجایی

وکیل پایه یک دادگستری
کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل

نیما حسینی

وکیل پایه یک دادگستری
کارشناس ارشد حقوق جزا
محل اشتغال: اهواز

سامانه رزرو آنلاین وقت مشاوره

خواهشمند است جهت استفاده از خدمات مشاوره‌ای وکلای گروه حقوقی طرح نو درامور حقوقی، کیفری، ملکی، بانکی با توجه به محل اشتغل ایشان ازطریق سامانه رزرو وقت مشاوره نسبت به رزرو وقت مشاوره اقدام فرمایید (ابتدا درقسمت دسته بندی مشاوره انتخاب فرمایید سپس مدت زمان مشاوره و نام کارشناس را انتخاب و سپس دکمه بعدی را بزنید تا وارد صفحه زمان بندی شوید و سپس زمان مشاوره را انتخاب ونسبت به پرداخت اقدام و پس از پرداخت با تلفن ۰۲۱۲۲۳۶۱۸۲۲ تماس بگیرید.

ضمنا می‌توانید درصورت عدم تمایل به استفاده از سامانه هزینه مشاوره به مبلغ دویست هزار تومان را بابت هر جلسه نیم ساعته به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۷۸۹۴۴۴۵۱ واریز و سپس جهت هماهنگی با تلفن۰۲۱۲۲۳۶۱۸۲۲ تماس حاصل فرمایید.

سخن مدیرعامل گروه حقوقی طرح نو

مفتخریم به اطلاع برسانیم گروه حقوقی طرح نو با همکاری وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی و حضوری و تنظیم لایحه و دادخواست و قبول وکالت در دعاوی حقوقی کیفری خانوادگی و ملکی و تنظیم قرارداد وکالت می‌باشد جهت رزرو مشاوره تلفنی و حضوری می‌توانید از اینجا اقدام به رزرو وقت نمایید و نیز جهت تنظیم لایحه دادخواست یا شکواییه و یا انعقاد قرارداد وکالت از فروشگاه اینترنتی استفاده فرمایید. چنانچه شما نیز به وکیل حقوقی، وکیل درامور تجارت داخلی و بین المللی، وکیل ملکی، وکیل بانکی، وکیل امور کیفری یا نیاز به وکیل در سایر امور حقوقی دارید دفتر وکالت و مشاوره حقوقی گروه حقوقی طرح نو (دفتروکالت سیدرضاپورطراح وکیل پایه یک دادگستری و همکاران) آماده ارائه خدمات حقوقی به ایرانیان داخل کشور ونیز ارائه خدمات حقوقی به ایرانیان خارج از کشور می‌باشد و آمادگی دارد تا نسبت به ارائه خدمات درامور مشاوره و قبول وکالت امور حقوقی کیفری خانوادگی ملکی و بانکی و همچنین تنظیم دادخواست تنظیم لایحه تنظیم قرارداد و تنظیم شکواییه اقدام نماید.

ما همواره پاسخگوی شما هستیم.

باتشکر و احترام سیدرضاپورطراح