بنام حضرت دوست

گروه حقوقی طرح نو ثبت شده بشماره ۲۵۶۲۶۶ (دفتروکالت سیدرضاپورطراح وکیل پایه یک دادگستری -بشماره پروانه ۱۰۲۴۴ وعضو کانون وکلای دادگستری مرکز- و  همکاران) با بیش ازهجده  سال سابقه وکالت افتخار دارد تا نسبت به ارایه خدمات حقوقی به ایرانیان داخل و خارج از کشور اقدام نماید.

مشاوره حقوقی و قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی کیفری و خانوادگی و ملکی وبازرگانی داخلی و خارجی و انجام امورداوری

ازجمله  وکالت و مشاوره حقوقی در موارد ذیل:

الف. کلیه دعاوی حقوقی از قبیل کلیه دعاوی ملکی، خلع ید، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، وصول طلب، الزام به تنظیم سند، توقیف اموال وسایر دعاوی و امور حقوقی

ب. دعاوی خانوادگی از قبیل طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، حضانت، فسخ نکاح و سایر دعاوی خانوادگی

ج. دعاوی کیفری از قبیل سرقت، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل، ضرب و جرح، کلاهبرداری، فروش مال غیر و سایر دعاوی حقوقی کیفری و خانوادگی وملکی

د.دعاوی بازرگانی داخلی و بین المللی

و.دعاوی بانکی

ه.انجام امور داوری

متقاضیان میتوانند از طریق این سایت نسبت به رزرو وقت مشاوره  جهت مشاوره با وکلای پایه یک دادگستری گروه حقوقی طرح نو و ضمنا خرید بسته وکالت بمنظور انعقاد قرارداد با وکلای گروه حقوقی طرح نو جهت استفاده از خدمات وکالت اقدام نمایند.

هموطنان عزیز در شهر تهران می توانند نسبت به پرداخت حق المشاوره ازطریق سایت و نیز ازطریق مراجعه حضوری جهت مشاوره و انعقاد قرارداد و اعطای وکالت دادگستری اقدام نمایند.

هموطنان مقیم شهرستان یا خارج از کشور نیز می توانند پس از اخذ مشاوره تلفنی نسبت به اعطای وکالت رسمی از طریق دفاتر اسناد رسمی و یا سفارت ایران در سایر کشورها اقدام نمایند تا برای انجام امور قانونی ایشان اقدام گردد.

ضمنا”عزیزان در صورت تمایل میتوانند نسبت به اخذ مشاوره تلفنی از طریق تماس با خطوط ویژه مشاوره که همه روزه حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات میباشد اقدام نمایند .

نشانی ما : تهران -سعادت آباد -سروغربی-ضلع جنوب غربی چهارراه سرو-برج سروناز -پلاک ۷۲-طبقه۵-واحد ۲۲ کدپستی ۱۹۹۸۹۹۴۶۷۹

تلفن تماس جهت اخذ وقت ملاقات ومشاوره تلفنی : ۰۲۱۲۲۳۶۱۸۲۲                    همراه : ۰۹۱۲۳۵۹۹۹۱۳

جهت مشاوره از سامانه رزرو وقت مشاوره استفاده فرمایید .                 

                                                                                    بااحترام سیدرضاپورطراح

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه